info@sirinatservis.com 0264 275 18 79 0 533 793 01 54

Dost ELİ Kart

Castrol

Castrol dünya çapında otomotiv, endüstriyel, denizcilik, havacılık, petrol arama ve üretim müşterilerine ileri yağlama ürünleri, gres ve ilişkili hizmetler sunan dünya lideri bir üretici, distribütör ve pazarlayıcıdır. Şirketin genel merkezi Birleşik Krallık’ta olup dünya genelinde yaklaşık 7.500 personeliyle 46’ın üzerinde ülkede doğrudan faaliyet gösterir. Ayrıca 74 pazarda da ürünlerimizi yerel olarak pazarlayıp satan distribütörler ile temsil ediyoruz. Castrol dağıtım ağı, 120 ülkeye yayılmış 800 liman ve 2000’in üzerinde distribütör ve acente ile yapılan ortaklığı kapsar. Castrol her tür kişisel, ticari ve endüstriyel uygulamaya uygun yağlama ürünleri sunar. Otomotiv (2 ve 4 zamanlı motosiklet motorları, benzinli ve dizel otomobil motorları) grubuna yönelik ürünlerimiz içerisinde kapsamlı bir düz ve otomatik şanzıman yağ yelpazesi, zincir yağlayıcıları ve koruyucuları, soğutma suları, süspansiyon yağları, fren hidrolikleri, gresler, temizleyiciler ve bakım ürünleri yer alır. Ayrıca ziraat makineleri, fabrika, genel endüstri ve deniz mühendisliği kullanımları için de ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimizin hepsi güncel küresel ve kimyasal ruhsata sahiptir ve kullanıldığı tüm lokasyonların uyumluluk gereksinimlerini karşılar.

 • Otomotiv yağlama ürünleri: Otomobillere, motosikletlere ve ticari araçlara, madencilik ve ziraat de dahil olmak üzere ağır ticari araçlara yağlama ürünleri, özel ürünler (dişli yağları, gresler ve diğer yardımcı ürünler) ve hizmetler sunmak amacıyla geliştirilmiş ürün yelpazesi.
 • Havacılık, endüstriyel, denizcilik ve enerji yağlayıcıları: Üretim, madencilik, sevkiyat, havacılık, petrol ve petrol arama endüstrilerine hizmet veren ve şirketler arası ticaret (business-to-business) odaklı tasarlanmış ürün yelpazesi. Küresel işletme operasyonlarımız, müşterilerimizin üretim süreçlerini iyileştirmeye odaklanarak daha yüksek verim, daha nitelikli çevresel ürünler ve üretim süreçlerinde optimizasyon ve güvenli ortam sağlama konularında tavsiyeler sunar.

 • Dünya genelinde bulunan 7 Ar-Ge merkezimizde geliştirilen öncü teknolojimizle her yıl yüzlerce yeni ürünü geliştirir ve test ederiz. Önde gelen endüstri markaları ile yakın işbirliği içinde çalışarak özel çalışma koşulları ve ortamlarına uygun tasarlanan çok sayıda yağlama ürünü üretiyoruz. Ürünlerimizin çoğu, Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata ve Volkswagen de dahil olmak üzere birçok marka tarafından tavsiye edilmekte, onlarla birlikte geliştirilmekte ve bu markaların yeni tüm nesil motor ve aktarma organları teknolojilerini desteklemektedir.


  Castrol Dost Eli Kart

  Service Point Dost Eli Programı; profesyonel yol yardımı olup aynı zamanda müşterilerimizin Service Point noktalarına olan bağlılığının bir ödülüdür. Müşterilerimizin zor zamanlarında onların yardımına koşması ve çözüm sunması için dizayn edilmiş “Dost Eli Programı ” ile müşterilerimiz, yol yardım desteğinde sektörünün lider firmalarından Interpartner Assistance ‘dan profesyonel yol yardımı desteği alabilme imkanına kavuşacaklar.
  Castrol Dost Eli Kart

  Service Point Dost Eli Programı; profesyonel yol yardımı olup aynı zamanda müşterilerimizin Service Point noktalarına olan bağlılığının bir ödülüdür. Müşterilerimizin zor zamanlarında onların yardımına koşması ve çözüm sunması için dizayn edilmiş “Dost Eli Programı ” ile müşterilerimiz, yol yardım desteğinde sektörünün lider firmalarından Interpartner Assistance ‘dan profesyonel yol yardımı desteği alabilme imkanına kavuşacaklar.  Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. | Teknoloji çözüm ortağımız Eleganza Ajans